Лист до леніноборцівЛист до леніноборцівЛист до леніноборців
Життя

Лист до леніноборців

Юлія Малькіна
Лист до леніноборців
Але прийде час, і морок розсіється. І тоді прийдемо ми і заберемо ваших дітей – без крові, без бою, без ненависті – навчені на своїх і ваших помилках.

28.08.2014

Ви, що валите й руйнуєте пам’ятники Леніну. Ви, що рвете і палите червоні прапори, ви, що переписуєте статті на Вікіпедії у агітки, приємні оку і мозку українського патріота.

Ви, що підчищаєте підручники з історії. Ви, що бажаєте заборони комуністичної ідеології.

Ви, що хочете відбирати церкви у ненависних вам. Ви, що ведете облік «зрадників» у соціальних мережах і закликаєте їх знищувати.

Ви, що радієте смерті «ватника і колорада». Ви, що зриваєте георгіївські стрічки.

Ви, що з радісно посилаєте на війну юних. Ви, що мрієте встановити всюди пам’ятники некротичному культу «небесній сотні».

Ви, що забороняєте книги неугодних вам. Ви, що брешете у новинах, і ви, що смакуєте цю брехню.

Ви, що стріляєте по співгромадянам і вимагаєте їх вбивати. Ви, що вивішуєте синьо-жовті стяги з вікон. Ви, що розфарбовуєте у синьо-жовте урни, мости і увесь світ навколо. Ви, що вбираєте у вишиванки навіть своїх кишенькових песиків – продовжуйте! Продовжуйте і будьте ще більш настирними із тими, кому ще можна проповідувати і будьте ще більш гнівними й ненависними до тих, кому проповідувати вже не вдасться.

Продовжуйте!

Але прийде час, і морок розсіється. І коли ваші діти виростуть, вони гидуватимуть усе синьо-жовте, шароварне, вони ненавидітимуть вишиванки і ваші пафосні патріотичні пісні ще дужче, ніж ви ненавидите зараз те, що лишилося після СРСР.

І тоді прийдемо ми і заберемо ваших дітей – без крові, без бою, без ненависті – навчені на своїх і ваших помилках. Ми не станемо убивати, забороняти книги чи руйнувати пам’ять про вас – ми залишимо її, як повчання. І ваші діти із рештою дітей світу побудують світ новий – той, який ви заперечували через дурість і наївність.

Світ без кордонів, світ без націй, світ чесний, справедливий, світ, де людей не ділять ані за кольором шкіри, ані за походженням, ані за мовою, якою вони розмовляють.

"Именно молодежи предстоит настоящая задача создания коммунистического общества. Ибо ясно, что поколение работников, воспитанное в капиталистическом обществе, в лучшем случае сможет решить задачу уничтожения основ старого капиталистического быта, построенного на эксплуатации. Оно в лучшем случае сумеет решить задачи создания такого общественного устройства, которое помогло бы пролетариату и трудовым классам удержать власть в своих руках и создать прочный фундамент, на котором может строить только поколение, вступающее в работу уже при новых условиях, при такой обстановке, когда нет эксплуататорского отношения между людьми...

...Коммунистом стать можно лишь тогда, когда обогатишь свою память знанием всех тех богатств, которые выработало человечество", – казав, виступаючи перед такими дітьми Ленін.

Юлія Малькіна

Читайте по теме: 

Микола СкрипникЛенін про Україну

Андрей МанчукЛенин в Эквадоре

Славой ЖижекЛенин застрелен на Финляндском вокзале

Шречко ХорватПризрак Ленина

Жан Жорес«Нас клеймили, называя плохими французами»

Артем Кирпиченок«Письмо украинским товарищам»


Підтримка
  • BTC: bc1qu5fqdlu8zdxwwm3vpg35wqgw28wlqpl2ltcvnh
  • BCH: qp87gcztla4lpzq6p2nlxhu56wwgjsyl3y7euzzjvf
  • BTG: btg1qgeq82g7efnmawckajx7xr5wgdmnagn3j4gjv7x
  • ETH: 0xe51FF8F0D4d23022AE8e888b8d9B1213846ecaC0
  • LTC: ltc1q3vrqe8tyzcckgc2hwuq43f29488vngvrejq4dq

2011-2020 © - ЛІВА інтернет-журнал